Algeroth: stroje

9.12.21 - Gediman - Komentáře (0)
Algerothovy stroje.
Hellhound
Obrněné vozidlo. Posádku tvoří 4 vojáci. Je vyzbrojen protitankovým kanonem nebo těžkým plamenometem v hlavní otočné věži. Dále má na věži též kulomet.

Black Widow
Polopásové obrněné vozidlo. Na zádi jsou dvě kola za sebou, na přídi jsou tři mechanické nohy zakončené pásovým podvozkem. Výzbroj tvoří dva rotační kulomety v otočné věži.

Reaver
Obrněný pěchotní transportér. Posádku tvoří dva vojáci a uveze až 20 pasažérů. Výzbroj tvoří kulomet v otočné věži.

Ironclad
Střední tank. Posádku tvoří 9 vojáků. Je vyzbrojen protitankovým kanonem a kulometem v hlavní otočné věži. Dále má na přídi a na obou bocích menší věž s kulometem.

Death-head
Samohybný raketomet, obvykle se jedná o modifikaci transportéru Reaver. Nese čtyři velké naváděné rakety.

Deathworm
Super-těžký podzemní transportér, který vypadá jako mechanický červ s vrtákem vpředu. Je dlouhý 100 metrů. Maximální rychlost je 1,6 km/h. Uveze jednu celou kohortu vojáků vedenou Nefaritem.

Necromek
Těžké kráčedlo, vysoké 10 metrů. Posádku tvoří jeden voják, který je ke stroji neurálně připojen. Na jedné paži má protitankový kanon, na druhé má obří motorovou pilu.

Annihilator
Super-těžký tank. Annihilator je největší bojový tank Temné legie. Zatím byl zaznamenán jen jeden, kterého se podařilo znehybnit nedaleko McCraigovy linie na Marsu. Temná legie se ho snaží opravit, ale zatím marně. Funguje tedy spíš jako pevnost. Je 175 metrů dlouhý, 35 metrů vysoký a 50 metrů široký. Maximální rychlost je 8 km/h. Posádku tvoří celá kohorta vojáků vedená Nefaritem. Je vyzbrojen třemi protitankovými kanony, každý v jedné otočné věži. Na obou bocích má další dvě věže, další čtyři věže jsou na přídi a dvě na zádi. Každá tato věž má jeden protitankový kanon. Má menší věže s kulometem: 20 na každém boku, 30 na přídi a 20 na zádi. Dále má stovky menších zbraní ve střílnách a automatických věžích. Má též protiletadlové raketomety, které vystřelují řízené střely. Nefarit může aktivovat ochranný štít Temné symetrie, který dokáže vykrýt jakýkoliv útok.

Unholy Carronade
Malá polní houfnice. Vystřeluje pulzy Temné symetrie. Obsluhu tvoří 4 vojáci.

Nighthammer
Super-těžké samohybné dělo. Posádku tvoří 20 vojáků, včetně jednoho Nefarita.

Nightgaunt
Bojová helikoptéra. Posádku tvoří dva vojáci. Výzbroj tvoří dvojitý kulomet ve věži na přídi, dva další kulomety jsou na bočních pylonech.

Revenant
Stíhací letoun. Posádku tvoří jeden voják. Výzbroj tvoří čtyři kulomety pod křídly, na dva pylony mohou být zavěšeny libovolné bomby.

Hellbat
Letadlo.

Manta
Letadlo.

Vampire
Strategický bombardér. Posádku tvoří 8 vojáků. Výzbroj tvoří dvojitý kulomet ve střílnách na přídi, hřbetu, břiše, zádi a na obou bocích. Nese též 50 tun bomb.

Warzeppelin
Bitevní vzducholoď. Je 150 metrů dlouhá. Posádku tvoří přes 200 vojáků, včetně jednoho Nefarita. Na spodní gondole má 8 věží, obě boční gondoly mají čtyři věže. Každá věž má dvojitý kulomet. Vzducholoď nese též 30 tun bomb.

Black Ship
Vesmírná loď vyrobená z asteroidu. Je dlouhá přibližně 1,6 km a vyzbrojena bezpočtem zbraní. Pojme přibližně 50 legií. Může dopadnout na povrch planety a stát se základem nové citadely.


ZAJÍMAVOSTI
Model Black Widow, který vyšel pro 1. edici Warzone, vyrobil Forge World (divize Games Workshopu). Pravidla byla dodávána přímo v krabici modelu, v žádné příručce nevyšla. Následně se objevila ve 4. edici Warzone, kde byla pojata jako kráčedlo v podobě pavouka.

Ve 4. edici Warzone se design Black Widow změnil. Vypadá jako šestinohý pavouk.

Letadla Hellbat a Manta jsou pouze okrajově zmíněna v kapitolském sourcebooku 1. edice RPG. Dá se předpokládat, že patří do arzenálu Algerotha, stejně jako Vampire, který je na stejném místě uveden též.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.006 vteřin