Bratrstvo: stroje

5.12.21 - Gediman - Komentáře (0)
Stroje Bratrstva.
Death Angel
Lehké vozidlo s otevřenou kabinou pro jednoho člena posádky. Je vyzbrojeno rotačním kulometem, na zádi má sochu anděla. Vozidlo je používáno pouze Inkvizitory.

Nathaniel's Wrath
Modifikovaný Death Angel, prototyp. Používá ho Arciinkvizitor Nikodemus.

Judicator Battle Walker
Člen Druhého direktorátu zmrzačený v boji a uložený do systémů lehkého kráčedla. Musí ovládat Umění, protože to je nutné ke správnému ovládání stroje. Nese jednu zbraň na každé paži: velký elektro-meč a rotační kulomet, nebo dva rotační kulomety.

Retributor
Střední tank. Na palubě je přítomen Keeper of the Art, který tank podporuje svými kouzly.

Icarus
Bitevní letoun. Posádku tvoří dva vojáci. Výzbroj tvoří 8 zbraní zavěšených pod křídly. Může to být: rotační autokanon, řízená raketa vzduch-vzduch, raketa vzduch-země proti zákopům, řízená protitanková raketa vzduch-země, bomba, plamenomet.

Dreadnought
Obrovská vesmírná loď. Je postavena kolem generátoru umělé gravitace, podobného, jaký se používá k regulaci planetární gravitace. Dreadnoughty se dnes už nevyrábějí a jsou proto příliš cenné na to, aby byly zničeny. Megakorporace se vždy snaží nepřátelský Dreadnought obsadit, pokud možno bez poškození. Bratrstvo má čtyři Dreadnoughty, které získalo darem od megakorporací (jednoho od každé) při svém založení.


ZAJÍMAVOSTI
Nathaniel's Wrath se objevil pouze v 1. edici Warzone.

Retributor byl pouze okrajově zmíněn ve 3. edici Warzone. Na jednom místě je označen jako Retribution-class Battle Tank.

Dreadnought Bratrstva byl poprvé zmíněn ve 3. edici Warzone.

Judicator Battle Walker se poprvé objevil ve 4. edici Warzone.


Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0081 vteřin