Demnogonis: zbraně

3.1.22 - Gediman - Komentáře (0)
Demnogonisovy zbraně.
Curator Sword
Jednoruční meč. Má zasloužilý respekt mezi silami lidstva jako obávaná zbraň a pouhý pohled na útočícího Kurátora s mečem v ruce někdy stačí k útěku. Meč má dlouhý jílec, vyrobený z kovu s drsným povrchem, který umožňuje snadnější uchopení. Čepel je úzká a relativně pevná, s jedním extrémně nabroušeným ostřím. Je pokryta jemnými žlábky, popsána runami a symboly Temné symetrie. Žlábky jsou naplněny infekčním roztokem, který je přenesen do oběti po zásahu. Zásah mečem způsobí ránu, která již nemůže být plně vyléčena, i když oběť přežije horečku a bolest.

Plague Gun
Samonabíjecí pistole je vyrobena na základě normální střelné zbraně s některými doplňujícími detaily Černé technologie. Má upravený zásobník se semi-organickými kulkami, schopnými absorbovat tekutiny. Jakmile je zásobník vložen do zbraně, náboje se dostanou do kontaktu s infekčním roztokem, který je umístěn v průhledné skleněné nádržce před spouští. Kulky absorbují tuto látku a při dopadu na cíl přenesou infekci do rány, kterou způsobí. Pistole je také vybavena velkou injekční stříkačkou, která se používá v boji zblízka. Při zasažení cíle vpíchne jehlu do tkáně a vstříkne infikovanou tekutinu do krevního řečiště oběti, která je okamžitě nakažena. Infikovaná látka oběť do týdne přemění v Požehnaného legionáře. Má zásobník na 15 nábojů.

Plaguebringer
Speciální vrhač, který vypouští hnijící zbytky lidských těl. Zasažené oběti jsou ihned nakaženy různými chorobami, jejich morálka je zlomena a zcela zešílí. Zaútočí na své spolubojovníky nebo se začnou sami zraňovat. Uživatel je se zbraní propojen pomocí trubic. Má nádrž na 40 dávek.

Bacteria Grenade
Speciální ruční granát. Je zkonstruován z dlouhé skleněné trubice, ve které je infekční roztok. Trubice je zasunuta do kovového pouzdra, které je spojeno s bioorganickou výbušninou. Když granát vybuchne, střepiny zasáhnou oběť a nebezpečné bakterie, které zůstanou v ráně, se začnou šířit krevním řečištěm do celého těla. Nakažená oběť upadne do kómatu až na několik týdnů a i poté je velmi oslabená.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0035 vteřin