Demnogonis

14.11.21 - Gediman - Komentáře (0)
Popis sil Temného apoštola Demnogonise.
Demnogonis se objevil jako poslední z pěti Temných apoštolů. Bylo to tehdy, kdy války šířené jeho starším bratrem Algerothem za sebou zanechávaly miliony mrtvých a raněných. Demnogonis je Apoštol nemocí a pán hniloby.
Demnogonis

Výhody
Demnogonis šíří choroby, rozklad a degeneraci. Jeho služebníci jsou nakaženi mnoha nemocemi, které všude roznášejí. I když jsou zabiti, jejich těla jsou stále velmi nebezpečná.

Jeho tituly jsou: Apostle of Disease, Befouler, Great Befouler, Prince of Pestilence, Lord of the Flies, Withering Master
Demnogonis

Citadely
Jeho citadely se nacházejí tam, kde došlo k velkým bitvám. Do citadel jsou přinášeni ranění z bojů, aby sloužili jako materiál pro tvorbu nových chorob.

Služebníci Demnogonise preferují bezmocné cíle a často útočí těsně poté, co legie Algerotha zdevastují bitevní pole. Operují vždy ve velkých počtech. Pokud jejich síla nestačí na dobytí města, začnou ho obléhat. Vědí, že čas je na jejich straně.


ZAJÍMAVOSTI
Demnogonis se objevil už ve hře Mutant RYMD, předchůdci Mutant Chronicles. Jeho jméno tu bylo odlišné - Demogonis. Byl zde popsán jako pán moru.


Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 3.295 vteřin