Kybertronik: stroje

3.12.21 - Gediman - Komentáře (0)
Kybertronické stroje.
Paraslider
Vznášedlový motocykl, ale může létat i vysoko nad zemí. Je znám také jako "Hover Bike" a "Buzzbike". Kromě jezdce je ovládán také AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Výzbroj tvoří dva rotační autokanony na bocích.

Autocab
Civilní AI automobil, který funguje jako taxi. Je znám také jako "Headless Horseman". Používají se pouze na Luně, kde jsou koordinovány z budovy korporačního ředitelství, HQ. Jejich služby jsou dvakrát až třikrát tak dražší, než ostatních taxislužeb. Preferují zaměstnance Kybertroniku.

TA6500 CyberMech
Lehké průzkumné AI vozidlo se třema kolama. Je vyzbrojeno kanonem v otočné vězi.

Armadillo
Vznášedlový obrněný pěchotní transportér. Je znám také jako "Hover Tank" a "Cuisinator". Kromě řidiče je ovládán také AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Výzbroj tvoří velký rotační kulomet na přídi a dva rotační kulomety na bocích.

Eradicator Deathdroid
Dvounohé kráčedlo ovládané AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Nese jednu zbraň na každé paži (velký rotační kulomet, těžký plamenomet, rychlopalnou útočnou pušku, rotační brokovnici nebo motorovou pilu) a dva rotační autokanony na ramenou. Nahoře na trupu je též umístěn kulomet.

Voltigeur
Čtyřnohý robot. Opravuje poškozené stroje a doplňuje jim energii. Je vyzbrojen dvojitým elektro-kanonem. Nese čtyři malé létající drony, které z bojiště sbírají použitelné součástky. Drony jsou vyzbrojené elektrickým výbojníkem pro boj zblízka, ale mohou i spustit autodestrukci a explodovat.

T2000
Těžký bojový robot. Tyto stroje jsou součástí obrany města Cyberopolis na Marsu.

Termination Drone
Velký bojový robot schopný snadno zničit velké množství pěchoty i obrněné cíle. Existuje několik modelů, od typu 4500 do 8000. Tito roboti jsou poměrně noví a většina z nich se používá k obraně zařízení Kybertroniku.

Sky Witch
Lehká helikoptéra ovládaná AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Je známa také jako "Pinwheel of Doom". Výzbroj tvoří dva rotační kulomety a 10 raket.

CAP7000P
Helikoptéra.

Starling
Stealth stíhací letoun s aktivní kamufláží. Je znám také jako "Chromebird". Kromě pilota je ovládán také AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Výzbroj tvoří dva rotační autokanony, dva rotační kulomety a 10 raket. Zbraně jsou v případě klidu zasunuté do trupu.

Raven
Stealth taktický bombardér s aktivní kamufláží. Je znám také jako "Mirrored Monster". Kromě pilota je ovládán také AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Výzbroj tvoří 6 rotačních autokanonů, 4 rotační kulomety a 20 raket. Zbraně jsou v případě klidu zasunuté do trupu. Nese též 20 tun bomb.

Nova
Stealth průzkumný letoun s aktivní kamufláží, ovládaný AI jádrem Cuirassier, které může být vyjmuto a vloženo do jiného těla. Poskytuje podporu jednotkám Mirrormen, se kterými je v neustálém kontaktu. Když kamufláž vypne, jeho trup odráží okolní světlo a oslepuje všechny, kteří na něj pohlédnou. Výzbroj tvoří raketomet a dva rotační kulomety.

Dreadnought
Obrovská vesmírná loď. Je postavena kolem generátoru umělé gravitace, podobného, jaký se používá k regulaci planetární gravitace. Dreadnoughty se dnes už nevyrábějí a jsou proto příliš cenné na to, aby byly zničeny. Megakorporace se vždy snaží nepřátelský Dreadnought obsadit, pokud možno bez poškození. Příkladem kybertronického Dreadnoughtu je Revanche, který byl vyroben nově, ovšem z vraků dvou Dreadnoughtů zničených ve vzájemné bitvě mezi Kapitolem a Imperiálem.


ZAJÍMAVOSTI
CAP7000P se objevil pouze v karetní hře Doomtrooper.

T2000 je pouze okrajově zmíněn v kapitolském sourcebooku 1. edice RPG.

Termination Drone byl poprvé zmíněn ve 3. edici Warzone.

Kybertronický Dreadnought byl poprvé zmíněn ve 2. edici Warzone.

Voltigeur a Nova se poprvé objevily ve 4. edici Warzone.


Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0039 vteřin