NOVINKY

ZPĚT

 

5.10.08 - Konec projektu "Kmeny Temného Edenu"! Planeta je plná :) Tentokrát přidány bonusové námořní kmeny pro Afriku a Asii. V případě Afriky to je Prokletá flotila - kmen zastižený dědičným nevyléčitelným malomocenstvím, jehož jedinou šancí je transplantace poškozených orgánů. Ano, je to inspirace Vidiiany ze Star Treku ;). Druzí jsou Dědici Buddhy, což je kmen, jehož historie je zahalena v záhadách. Nikdo přesně neví, kde přečkávali Nukleární zimu. Jeho členové jsou až zázračně imunní proti vlivu Temnoty.

 

25.9.08 - Sepsal jsem stručný obsah kapitol knihy Dementia, třetího dílu trilogie The Apostle of Insanity.

 

20.9.08 - Už nějakou dobu mám hotovou mapu Temného Edenu, která však zatím obsahuje jen několik základních informací. Časem se bude doplňovat.

 

17.8.08 - Tak, poslední dávka kmenů :), tentokrát pro Asii a tentokrát to bylo s inspirací o mnohem lepší. Pro každý z nich jsem vymyslel nějakou unikátní věc. Obyvatelé Scimitarského dominionu se díky genetické mutaci způsobené virem nemohou dožít více jak 30 let. Naopak Věční jsou de facto nesmrtelní, protože se jejich duše dokáží reinkarnovat do novorozených těl. S každou další generací jsou tedy moudřejší a moudřejší. Equilibrium je zase posedlý nastolováním rovnováhy mezi dobrem a zlem, Světlem a Temnotou. Nedělá proto rozdíl mezi Černou legií a zbytkem lidstva. A kromě toho obsahuje nejlepší experty na bojová umění na Temném Edenu, takže je jistou konkurencí pro Mishimu. Nebeská říše je japonský kmen, ovšem aby tolik nevykrádal Mishimu, odlišil jsem ho. Říše odmítá boj zblízka, protože ho považuje za barbarský - používá pouze střelné zbraně. Ačkoliv styl brnění připomíná také samuraje (ovšem s přílbou z 19. století) jako v případě Mishimy, tak barvu jsem udělal žlutou - tahle barva se totiž u mishimských brnění moc nevyskytuje, takže ještě zvyšuje odlišnost.   

 

Scimitarský dominion - inspirován Ottomanskou říší.
Věční - inspirováni Indií.
Equilibrium - inspirováni Čínou.
Nebeská říše - inspirována Japonskem.

 

A přidal jsem také kmen na modré území v Jižní Americe (které bylo "neobsazené" po přesunutí Spasitelů) - Osvícené císařství. Tento kmen je inspirován koloniálními Portugalci, ačkoliv designem uniforem připomíná spíše Mexičany z 19. století.

 

No dobře :) ještě zbývají dva kmeny a bude to komplet ;)

 

13.8.08 - Sepsal jsem stručný obsah kapitol knihy Frenzy, druhého dílu trilogie The Apostle of Insanity.

 

12.8.08 - Úprava kmene! Předělal jsem kmen Spasitelů, aby víc seděl na oficiální informace - tedy že socha Ježíše vyčnívá z vody, tudíž že je Rio de Janeiro zatopeno. Kmen Spasitelů je nyní námořním kmenem Jižní Ameriky.

 

27.7.08 - Sepsal jsem stručný obsah kapitol knihy In Lunacy, prvního dílu trilogie The Apostle of Insanity.

 

20.7.08 - Přidal jsem další čtyři kmeny Temného Edenu, tentokrát z Afriky. Ovšem tentokrát to bylo velmi složité. Jediné dva kmeny, o kterých jsem věděl, že tam musí být, byli Egypťani a kmen Unbutu. Tento kmen jsem nevymyslel já, ale jeden jistý fanoušek. Původně to prý měla být šestá korporace, inspirována Afrikou. Požádal jsem ho, jestli ten obrázek a název můžu použít pro kmen Temného Edenu a on souhlasil. Čímž mi ulehčil práci :)

 

Egypťani byli jasná tutovka, ale musel jsem jim vymyslet vhodné jméno a hlavně background. Což už tak snadné nebylo - hlavně proto, že jsem ho musel provázat s oficiální historií Krescentie. Kmen Lovců lebek byl poměrně snadný. Inspiroval jsem se Predátorem a přidal kouzla voodoo. Největší potíže dělala Obsidiánová liga. Ještě nikdy jsem tolikrát neměnil jméno, logo a design písma v menu. To už jsem měl dřív vymyšlenu její historii než to, jak vlastně bude vypadat :) Nakonec jsem z ní udělal novodobý Babylón, jako logo zvolil typickou malbu z té doby a jméno jsem dal "Obsidiánová", protože obsidián používali Sumerové. Nic lepšího mě nenapadlo.

 

Stoupenci Raa - inspirován starověkým Egyptem.
Lovci lebek - inspirován divokými africkými kmeny a náboženstvím voodoo.
Obsidiánová liga - inspirována Mezopotámií a Babylónem.
Unbutu - mírumilovný kmen obývající džungle.

 

10.6.08 - I Čechy mají svého Paula Bonnera! Dnes se mi ozval fanoušek jménem Ondřej "Antero" Hanzlík, který se rozhodl zásobovat moji encyklopedii svými obrázky. Fantastický styl, který ze všeho nejvíc připomíná právě Paula Bonnera. Skvělé, skvělé, skvělé. Jeho díla můžete najít v sekci Galerie, a slouží také jako ilustrace pro některé osobnosti.

 

31.5.08 - Na serveru Lapiduch.cz chystám velké textové RPG ve stylu Dračí doupě/GURPS. Kdysi jsme tam už dvě mise podobného RPG úspěšně odehráli. Tahle nová verze bude principově stejná, ovšem má mnohem promyšlenější pravidla. Ty jsem sepsal do takového manuálu, který si můžete stáhnout ZDE. V případě zájmu se můžete na Lapiduch registrovat a také se zapojit ;) Čím víc nás bude, tím líp.

 

3.5.08 - Ke kmenům Severní Ameriky jsem přidal bonusový kmen - a totiž mořský kmen Pirátů Edenu. Jednoduše řečeno, jsou to klasičtí piráti, kteří loupí převážně ve vodách Karibiku. Od těch starých se liší snad jen moderními zbraněmi a loděmi :)

 

3.4.08 - Přidal jsem další čtyři kmeny Temného Edenu, tentokrát z Jižní Ameriky. Tentokrát ovšem vymýšlení bylo o něco složitější, protože Jižní Amerika nemá tolik typických frakcí jako třeba ta Severní. Musel jsem proto zalovit v dávnější historii, ve středověku. Po dlouhém bádání jsem dal dohromady tyto kmeny:

 

Potomci Quetzalcoatla - inspirován středoamerickými kulturami, primárně tedy Aztéky a potom i Máyi a dalšími.
Noční krev - inspirován civilizací Inků.

Škorpioní syndikát - inspirován drogovými kartely a partyzánskými povstalci z dob současných :)
Spasitelé - vymyslet tento kmen dalo největší práci... Nakonec jsem vzal v úvahu, že se na dvou oficiálních obrázcích od Bonnera vyskytuje socha Ježíše z Rio de Janeira a tak mě napadlo, že by se mohlo jednat o nějaké náboženské fanatiky. Sochu jsem dal i do jejich symbolu. Protože to jsou víceméně Portugalci, co se na kontinent dostali až jako poslední, v podstatě připomínají také portugalské dobyvatele z pozdního středověku. Jen nemají lodě, ale vzducholodě...

 

Také mi vyšlo najevo jedno pravidlo, které jsem tedy neudělal úmyslně... zatím jsem to vždycky trefil tak, že barevné označení území kmenů odpovídá jejich podstatě. Takže -


Modré - tento kmen má nejlepší technologii na kontinentě a jeho hlavním městem je víceméně reálné současné město (Synové Rasputina - Nová Praha).
Červené - technika také poměrně dobrá, jeho hlavní město je opět na základech toho současného (Templáři - Terra Nostra, na místě Paříže).
Hnědé - podprůměrná technologie, ovšem kmen to vyvažuje magickými schopnostmi, jeho hlavním městem je nově vybudované město, které dříve nemělo obdoby (Luteránská Triáda - Avalon).
Zelené - nejprimitivnější technika na kontinentu, ovšem také ovládá magii a jeho hlavní město bylo vybudováno zcela od základů jako nové (Krescentie - Bledá Děloha)

 

Také jsem si stanovil pravidlo, že jeden kmen na kontinentu musí být nějakým způsobem zmutovaný. Každý kontinent bude mít také jeden bonusový kmen, který nebude obývat pevninu, ale přilehlé oceány. V případě Evropy to jsou Atlanťané, k ostatním zatím musím vymyslet.

20.3.08 - K Imperiálu jsem přidal jednotku Black and Tan a Witch Huntera.

 

13.3.08 - Přidány nové jednotky pro Konfederaci, Unii a Děti Manitúa.

 

23.2.08 - Wolfbaneovcům jsem odebral Rituály a některé další mystické položky. Celé tohle vzniklo totiž tak, že jsem je překládal z textu, který napsal jistý zahraniční fanoušek. Ovšem teprve nedávno jsem zjistil, že on ty texty vytvořil úpravou již existujících textů z RPG hry Werewolf. Když jsem se ho na to ptal, řekl mi, že on sám je už zrušil, protože nyní pracuje na lepší verzi, která už nic nekopíruje. Ovšem tahle nová verze bude jen ve francouzštině, takže tentokrát je už nepřeložím :)

 

20.1.08 - Do Encyklopedie jsem vložil zatím jeden z nejrozsáhlejších projektů - ČTYŘI nové frakce. Jsou to kmeny Severní Ameriky a jimi jsem odstartoval dlouhou řadu projektů "kmenů Temného Edenu". Pro každý kontinent plánuji čtyři kmeny (popř. jeden navíc, bonusový), podle vzoru oficiálních kmenů Evropy. Stejně jako v Evropě, dva kmeny budou zaměřené spíše na technologii a dva na nadpřirozené schopnosti. Jeden z kmenů se taktéž skládá z mutantů. Vymyslet tyto čtyři americké kmeny nebylo nic obtížného, stačilo pouze dát dohromady čtyři obecně nejznámější a nejtypičtější frakce, které působily na území Severní Ameriky. Takže jsou to následující:


Unie - inspirována Unií z Občanské války USA.
Konfederace- inspirována Konfederací z Občanské války USA.
Děti Manitúa - inspirovány indiánskými kmeny.
Polární lid - inspirován Eskymáky.

 

Co tento nový "datadisk" přinese? Kromě čtyř nových frakcí přinese také další poodhalení historie Temného Edenu - kde je Severoamerická klíčová lebka, co se stalo s Oblastí 51 a podobně. Zatím jsou na webu jen základní informace o kmenech, ale postupně budu přidávat jednotky, vozidla, artefakty a další.   

 

28.12.07 - Do sekce "Templáři - pěchota" přidány jednotky Musketeer Bestal a Musketeer Hunter. Do sekce "Luteránská triáda" přidány jednotky Bluebonnet, Blackened Tear a Shieldmaiden.

 

24.12.07 - Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány jednotky Imperial Fighter Airman, Imperial Bomber Airman, Imperial Transport Airman, Imperial Scout Airman. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Airfight Pilot, Groundfight Pilot, Transport Pilot, Scout Pilot. Do sekce "Templáři - pěchota" přidány jednotky Musketeer. Do sekce "Krescentie - pěchota" přidány jednotky Hashshashin.

 

10.12.07 - Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány jednotky Presidential Guard, Jungle Bug, Cavern Spider a Hotshot. Do sekce "Mishima - pěchota" přidána jednotka Palace Guard.
 

9.12.07 - Do sekce "Algeroth - pěchota" přidána jednotka Tekron Battlemaster. Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidána jednotka Curator Lord. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Hussar Heavy Gunner, Dragoon Heavy Gunner, Hussar Scout, Ducal Militia Scout, Dragoon Scout, Hussar Kommandant a Dragoon Kommandant.

 

8.12.07 - Mírně upraven index (zvýšeno na verzi 3.2), Sekce "Historie" se nyní jmenuje "Úvod" a kromě stručného popisu historie obsahuje i popis hlavních frakcí světa, takže nováčci ve světě MC se nyní mohou rychleji orientovat.

 

2.12.07 - K Uniformám jsem přidal uniformy Synů Rasputina a doplnil také chybějící obrázky k uniformám Bauhausu. Trochu jsem upravil zápis "Trapped in Void". Nyní je delší a obsahuje některé nové nápady. Na jejich základě jsem přidal tři nové jednotky do sekce "Černá legie - neutrál": Void Ghost, Void Wraith a Void Shadow.

 

28.11.07 - Do sekce "Články" přibyl přehled uniforem korporací. Není vyloučeno, že postupně budu přidávat další druhy uniforem.

 

17.11.07 - Do sekce "Bratrstvo - pěchota" přibyla jednotka Order of the Light. Do sekce "Černá legie - neutrál" přibyla jednotka Order of the Darkness. Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Ing. Patrick, VAC Medic a TIFF Medic.

 

16.11.07 - Do sekce "Semai - pěchota" přibyla jednotka Insidious Destructor. Do sekce "Ilian - pěchota" zase Spellcrusher. Tím jsem doplnil sadu obřích bytostí pro jiné apoštoly, než je Algeroth. Algeroth má nyní Biotrolla, Merkurského poskvrnitele, Pretoriánského behemota a Ezoghúla. Demnogonis má Kolos nákazy (upraveny Behehot), Muawijhe má Ikonoklasta (upravený Biotroll), Semai má Zákeřného destruktora (upravený Ezoghúl) a Ilian má Drtiče kouzel (upravený Poskvrnitel).

 

15.11.07 - Přidány nové jednotky do sekce "Atlanťané - pěchota" - Shark, Crab, Lobster, Crayfish, Tiger Shark a White Shark. A taky konečně uzavírám Kacíře Černé legie, nyní jsou kulty kompletní a vyvážené, snad až na Algerotha, který má "přebytečnou" jednotku Reaper of Souls...

Přidány nové jednotky do sekce "Muawijhe - pěchoty" - Dark Jester a Hypnotist.
Přidány nové jednotky do sekce "Ilian - pěchota" - Seducer. 
Přidány nové jednotky do sekce "Demnogonis - pěchota" - Foul Scarecrow.
Přidány nové jednotky do sekce "Algeroth - pěchota" - Slayer a Manhunter.
Semaiova jednotka Symmetrician byla přesunuta k Ilian. Semai místo toho dostal jednotku Illusionist. Původní Ilianin Dark Mage byl přesunut do Černé legie - neutrál.


Pro lepší přehlednost přidána Tabulka kultů.

 

1.11.07 - Přidány nové jednotky do sekce "Synové Rasputina - pěchota" - Western Son, Eastern Son, Southern Son, Cossack Vicar, Soldat Kommandant, Cossack Kommandant.

 

31.10.07 - Nějak se mi ten překlad lokací zalíbil a tak jsem vytvořil smyšlený obsah Ganymedu - protože oficiální zdroje o lokacích na tomto měsíci mlčí. Hodně jsem se držel přirovnání, že Ganymedes je k Imperiálu totéž co Kanada k Velké Británii. Takže pár měst a lokací tu připomíná jejich pozemské vzory.

 

30.10.07 - Hodně teď pracuji na sekci Sluneční soustava. Dozvíte se tam mnoho o planetách, územích a městech. Zatím nejrozšířenějšími sekcemi jsou Merkur, Venuše, Mars, Temný Eden a Luna a na dalších se pracuje. 

 

23.10.07 - Sekce "Timeline" mírně upravena. Také jsem v ní opravil pár časových nesrovnalostí - co se týče Temného Edenu. Tahle verze ladí mnohem víc, než ta předchozí ;)

 

20.10.07 - Do sekce "Luteránská triáda - pěchota" přidány jednotky Buccaneer, Privateer a Flute Boy.

 

19.10.07 - Do Encyklopedie přidána nová sekce - Sluneční soustava! Budou tam umisťovány popisy všech důležitých těles a míst, které se na nich nacházejí.

 

12.10.07 - Arzenály Černé legie - Neutrál, Algerotha, Ilian, Semaie, Demnogonise, Muawijhea, Synů Rasputina, Luteránské triády, Krescentie, Atlanťanů a Templářů modernizovány na verzi 3.1.

 

11.10.07 - Arzenály Kapitolu, Bauhausu, Mishimy, Imperiálu, Kybertroniku, Wolfbaneovců, Bratrstva, Kartelu a Neutrálů modernizovány na verzi 3.1.

 

28.9.07 - Modernizována Galerie na verzi 3.1.

 

27.9.07 - Nová verze 3.1. Od předchozí verze se liší lepším designem úvodní stránky. 

 

24.9.07 - Do sekce "Neutrál - pěchota" přidány jednotky Sniper, Private Eye. Do sekce "Černá legie - neutrál - pěchota" přidány jednotky Renegade.

 

16.9.07 - Do sekce "Krescentie - pěchota" přidány jednotky Chemosaur Rider, Chemosaur Destroyer, Chemosaur Raider a Chemosaur Hero.

 

10.9.07 - Do sekce "Neutrál - pěchota" přidány jednotky Lunar Mutant, Village Mutant, Bandit a Pirate.

 

9.9.07 - Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Terrormonger, Insane Preacher a Soul Gatherer. Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Filthspreader, Gut Gorger a Vicious Moralist.

 

3.9.07 - Do sekce "Ilian - pěchota" přidány jednotky Slaver.

 

2.9.07 - Do sekce "Kartel - pěchota" přidány jednotky Feline, Hound, Wolf, Peace Maker, Peace Guardian, Supercommando.

 

1.9.07 - Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Scavenger a Infectant. Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Terrorizer a Devourer. Do sekce "Ilian - pěchota" přidány jednotky Soul Seeker. Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Wrecker a Malefactor.

 

31.8.07 - Do sekce "Černá legie - neutrál - pěchota" přidány jednotky Hyena. Do sekce "Wolfbaneovci - pěchota" přidány jednotky Jackal, Wild Wolf, Lone Wolf.

 

30.8.07 - Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Lunar Commandos, Dembovskan Commandos, Ceresian Commandos, Cyberopolis Commandos a Cyberport Commandos.

 

21.8.07 - Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány jednotky Trencher Heavy Gunner, Scout Trencher a Scout Regular. Do sekce "Algeroth - pěchota" přidány jednotky Praetorian Hunter, Immaculate Wrecker a Immaculate Plunderer.

 

Přidány obrázky k jednotkám Field Mechanic, Field Doctor (Bauhaus), Grey Ghost, Black Ghost (Imperiál), Lost Battalion, Zealot Cultist (Neutrál), Operations Overseer (Kybertronik), Vivisector (Demnogonis).

 

20.8.07 - Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány jednotky Regular Heavy Gunner, Regular Commander a Trencher Commander. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Ducal Militia Heavy Gunner a Ducal Militia Kommandant.

 

17.8.07 - ZDE je možné stáhnout si dosud jedinou počítačovou hru ze světa MC - Doom Troopers, starou plošinovku z konzol.

 

9.8.07 - Vylepšena úprava Timeline (odkazy na 1. a 2. část historie). Do sekce "Kybertronik - vozidla" přidány popisy robotů řady T (Terminator) a TD (Termination Drone).

 

4.8.07 - Přidány výsadkové moduly ke všem lidským frakcím.

 

3.8.07 - Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Order of the Bull, Order of the Horse, Order of the Cougar, Order of the Sabertooth a Order of the Golden Skull.

 

29.7.07 - Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Avatar I Doubleganger a Avatar II Polymorph.

 

22.7.07 - Do sekce "Wolfbaneovci - pěchota" přidány jednotky Werewolf, Packmaster, Vanquisher, Grey Wolf, White Wolf. Do sekce "Černá legie neutrál - pěchota" přidány jednotky Dark Wolf.

 

21.7.07 - Přidány nové Wolfbaneovské rituály. Seznam je tak dokončen.

 

18.7.07 - Přidány technické specifikace k námořním lodím Černé legie.

 

17.7.07 - Přidány technické specifikace k lidským námořním lodím.

 

14.7.07 - Přidány technické specifikace k vesmírným lodím Černé legie.

 

13.7.07 - Přidány technické specifikace k lidským vesmírným lodím.

30.5.07 - Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidána jednotka Enhanced Cuirassier, Enhanced Sentinel, Avatar, Acarid, Repair Drone, Repair Spider, Repair Bug. Sekce "Manuál" vyřazena a nahrazena sekcí "Obrazová galerie", kde jsou uvedeny nejlepší obrázky z prostředí Mutant Chronicles.

27.5.07 - Do sekce "Mishima - pěchota" přidána jednotka Yahahoshi a Yamabushi.

7.5.07 - Do sekce "Kapitol - pěchota" přidána jednotka Railroad Police.

6.5.07 - Do sekce "Černá legie - neutrál - pěchota" přidána jednotka Brother in Arm. Sekce "Luteránská Triáda - letouny", "Krescentie - letouny" a "Templáři - letouny" byla upravena. Některé letouny byly vyřazeny, jiné přidány, aby to lépe odpovídalo technologické úrovni daných kmenů.

2.5.07 - Do sekce "Černá legie - neutrál" přidán popis některých kultů. Do sekce "Neutrálové" přidán popis některých neutrálních organizací.

28.4.07 - Do sekce "Kartel - pěchota" přidány jednotky Secret Agent. Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Phoenix Guard, Kinuko a Katsumi.

23.4.07 - Do sekce "Ilian - pěchota" přidány jednotky Dark Mage, Wild Huntsman, Void Legionnaire, Lifeless Legionnaire. Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Callistonian Trooper. Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Zenithian Trooper. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Order of the Fist, Order of the Hawk, Order of the Cobra, Order of the Book. Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Sentinel.

21.4.07 - Přidány obrázky k jednotkám Pretender, Catechumen, Worshipper. Přidány popisy Temných apoštolů.

18.4.07 - Do sekce "Kartel - pěchota" přidány jednotky Tiger.

15.4.07 - Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány jednotky Iron Chrysanthemum a Metal Tulip.

14.4.07 - Do sekce "Kartel - pěchota" přidány jednotky Dragonfly a Mosquito.

12.4.07 - Upravena sekce "Články", přidány novinky.

11.4.07 - Upraven popis u Androidů Kybertroniku. Popisy u vozidel, které se vzájemně liší jen výzbrojí, budu kompletovat do jedné položky, aby se nezabíralo tolik místa (jako v případě Androidů) a uvedu jen rozdílnost ve výzbroji.

Každým dnem přibývají ilustrace k osobnostem všech frakcích, jsou upravovány popisy, popř. přidávány nové údaje. Je to takové množství tak malých změn, že to sem nebudu všechno pokaždé vypisovat. Ale prostě - práce na encyklopedii probíhá skutečně každý den ;)

8.4.07 - Přidána sekce "Černá legie Neutrál - pěchota" přidány jednotky Mutated Critter.

7.4.07 - Přidána sekce "Černá legie Neutrál - vozidla" a "Černá legie Neutrál - letouny". Přidány obrázky k několika osobnostem všech lidských frakcí. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Secret Agent of War, Diplomatic Agent for Industry, Order Agent for Civilization, Fear Agent of Faith a Forgotten Ranger.

30.3.07 - Do sekce "Mishima - pěchota" přidány nové jednotky Black Rose Agent, Crimson Lotus Agent, White Orchid Agent. Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány nové jednotky Armored Cavalry, SpecialOps Specialist, BlackOps Specialist, CovertOps specialist.

26.3.07 - Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány nové jednotky Black Heart a Space Raven.

24.3.07 - Do sekce "Černá legie Neutrál - pěchota" přidány nové jednotky Dark Spawn. Do sekce "Neutrál - pěchota" přidány nové jednotky Lost Battalion. Konečně jsem dopsal Venušskou apokalypsu. Uf ;)

23.3.07 - Přidány obrázky k jednotkám Trhač a Nomádský horlivec. Přidána sekce "Články", kde budou uveřejňovány různé články, které nelze zařadit nikam do encyklopedie. Do dolní části hlavní stránky jsem umístil pole pro zprávy Lunar News Network, takové menší zpestření, aby byla nějaká zábava ;) Zprávy se budou měnit s každým přidáním novinek za jeden den do této sekce.

16.3.07 - Do sekce "Černá legie Neutrál - pěchota" přidány nové jednotky Mutated Prisoner, Kach's Butcher a Kach's Slaughterman.

12.3.07 - Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány nové jednotky Vengeance Company a Revenge Company.

11.3.07 - Přidány bližší informace k Apoštolům - viz sekce "Algeroth", "Ilian", "Semai", "Muawijhe" a "Demnogonis".

9.3.07 - Přidány obrázky k jednotkám Weaver, Warmonger, Corruptor, Changeling. Dále přibyl obrázek k Bauhauskému letounu Iron Cobra.

8.3.07 - Do sekce "Neutrál - pěchota" přidány jednotky Independent Reporter, Smuggler, Freelance Medic, Freelance Technic, Heavy Gunner a Melee Fighter.

4.3.07 - Tak, nyní trocha teorie a fikce ;). Do sekce Historie jsem přidal průběh další historie Mutant Chronicles, který by se s největší pravděpodobností mohl udát. Nějaký extra-velký happyend ale nečekejte. Zde je nejbližší historie, popisující konec Druhých korporačních válek. A zde je historie popisující následující tisíciletí.

3.3.07 - Přidána NOVÁ FRAKCE - Atlanťané. Tato frakce vznikla ve fanouškovské sadě karetní hry Doomtrooper jménem "5th Tribe". Já jsem ji převzal do své encyklopedie a trochu poupravil to málo informací, které jsem o tomto kmeni měl. Například jejich zvláštní schopnost Telepatie jsem poupravil na Psionické síly a dal jsem ji pouze jedné skupině lidí (na rozdíl od Telepatie, kterou mohli podle 5th Tribe používat všichni Atlanťané). Taktéž jsem vymyslel historické pozadí a to tak, aby co nejlépe zapadalo do oficiální historie. Aby jsem co nejlogičtěji vysvětlil jejich "nepřítomnost" v oficiálních zdrojích, udělal jsem z nich společnost, která celou dobu žila uzavřena ve své podmořské základně a o dění na souši vůbec nevěděla. Kmen Atlanťanů se vyskytuje pouze v mém osobním pokračování historie Mutant Chronicles (viz zde), kde se účastní svého prvního (a zřejmě i posledního) válečného konfliktu - Ultimátní bitvě proti Temnotě.

2.3.07 - Do sekce "Krescentie - pěchota" přidány jednotky Janissary a Dervish.

25.2.07 - Přidány obrázky k některým zbraním do arzenálu Wolfbaneovců a Černé legie.

24.2.07 - Doplněna historie v sekci Timeline o další poznatky. Přidány obrázky k některým zbraním do všech lidských arzenálů.

16.2.07 - Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Field Mender a Field Physician. Do sekce "Historie" přidána druhá část Venušské apokalypsy (v dokumentu od strany 7). Teď už zbývá přeložit poslední závěrečnou.

13.2.07 - Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Nagano Master, Nagano Wraith, Ogasawara Walker, Ogasawara Master, Ogasawara Lotus, Ronin Dragon Rider, Bushido Dragon Hunter.

11.2.07 - Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Whiper. Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Blight Trooper, Skinless, Aspirant, Neophyte, Rewarded, Priest of Plague, Archpriest of Plague. Do sekce "Ilian - pěchota" přidány jednotky Pretender, Catechumen, Worshipper. Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Claimant, Newcomer, Votary.

10.2.07 -  Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Restored Legionnaire, Blade Maniac, Gun Maniac, Blade Berserker, Gun Berserker a Combat Master. Přidány obrázky k jednotkám Channeler, Desparyte, Golem of Discord, Golem of Ice, Golem of Flame, Golem of Void, Golem of Symmetry, Temptress a Dark Temptress.

9.2.07 -  Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Nepharite Warlord a Plague Breeder a obrázky k jednotkám Decompositor a Voice of Demnogonis. Do sekce "Ilian - pěchota" přidány jednotky Temptress, Void Knight, Symmetry Bearer a Nepharite Warlord. Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Dream Eater a Nepharite Warlord. Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Unholy Preacher a Nepharite Warlord.

Přidány obrázky k jednotkám Visionary. Do sekce "Krescentie - pěchota" přidány jednotky Eclipse Mammoth Rider, Eclipse Mammoth Destroyer, Eclipse Mammoth Raider a Eclipse Mammoth Hero.

7.2.07 -  Do sekce "Algeroth - pěchota" přidány jednotky Decurion. Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Lord nočních můr. Přidány obrázky k jednotkám Blood 'n Guts Officer, Corpse 'n Debris Officer, Sword 'n Pistol Officer, Cursed Legionnaire.

6.2.07 -  Doplněny informační stránky o kmenech Temného Edenu. Upravena sekce "Pěchota" u kmenů Temného Edenu. Přidán podrobný popis historie Temného Edenu.

3.2.07 -  Stránky přesunuty na nový hosting. Tímto jsem odstartoval verzi 3.0

Do sekce "Algeroth - pěchota" přidány obrázky k jednotkám Nepharite Magus, Zhurgon a Phische. Do sekce "Algeroth - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Hellhound Necrotank, Ironclad Necrotank, Necromek a Unholy Carronade. Do sekce "Algeroth - letouny" přidány obrázky k jednotkám Revenant, Nightgaunt a Warzeppelin.

Do sekce "Semai - pěchota" přidány obrázky k jednotkám Symmetrician, Postulant a Soul Reaper. Do sekce "Semai - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Reaver Necrotransport.

Do sekce "Demnogonis - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Deathworm.

30.1.07
-  Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Gargoyle Striker a Stone Gargoyle. Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Crab, Mite a Ant.

29.1.07 -  Do sekce "Kapitol - vesmír" přidány jednotky General Aerospace TS-13 a General Aerospace CS-13. Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Soul Reaper.

28.1.07
-  Do sekce "Kybertronik - letouny" přidány obrázky k jednotkám CAP 7000P. Do sekce "Mishima - letouny" přidány obrázky k jednotkám Fukimura No. 12 Kamikaze. Do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Adept, Apprentice, Novice, Postulant, Weaver, Symmetrician, Master Heretic a Lord Heretic.

27.1.07 -  Upraven systém hodností Kapitolu, Bauhausu, Imperiálu, Mishimy, Kybertroniku a Kartelu. Přidány systémy hodností a postavení Bratrstva.

26.1.07 -  Do sekce "Kybertronik - vozidla" přidány obrázky k jednotkám TA6500 CyberMech, Eradicator Deathdroid, Devastator Deathdroid a Armadillo. Do sekce "Kybertronik - letouny" přidány obrázky k jednotkám Starling.

Do sekce "Bratrstvo - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Death Angel, Nathaniel's Wrath, Exorcist Battlesuit a Darkness Crusher. Do sekce "Bratrstvo - letouny" přidány obrázky k jednotkám Ikarus Jet Fighter.

25.1.07 -  Do sekce "Kapitol - vozidla" přidány obrázky k jednotkám AFB 87 Mouse, Orca Battlewalker, AFV 110 Desert Fox, AFV 120 Warrior, Juggernaught Battle Train, AML 100 Rattlesnake.  Do sekce "Kapitol - letouny" přidány obrázky k jednotkám KA-67 Great Grey, KA-69 Great Grey 3, KA-60 Purple Shark, KA-61 Purple Shark 2, Pagasus, H-7 Shrike, AHZ-24 Blackhawk, AH-19 Grapeshot, Manta Assault Craft, F-69 Cobra, F-51 Puma a B-57 Aerofortress.

Do sekce "Mishima - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Oni Light Battlewalker, Shoa Ace Custom Battlesuit, Light Dragonbike, Bushi-class Meka a Tatsu-class Gigameka. Do sekce "Mishima - plavidla" přidány obrázky k jednotkám Nagato-class Battlecruiser a Dragonfish-class Light Submarine.

Do sekce "Imperiál - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Hedgehog Necromower, Reaper Hurricane Walker, Vermin M-311 APC, Mk.54 Bauhaus Bully a Crusader SP. Do sekce "Imperiál - letouny" přidány obrázky k jednotkám Twin Barracuda, Lancelot Mk.III a Imperial Doomlord. Do sekce "Imperiál - vesmír" přidány obrázky k jednotkám Loughton Lyonesse III, Loughton Lodestar A/II a Hangman-class Battlecruiser.

24.1.07 -  Do sekce "Bauhaus - vozidla" přidány obrázky k jednotkám Sabretooth, B-52 Offroad GT, FH-01 Strike Skimmer, Vulkan Battlesuit, Vinciano-Traffaux Cardinal, PZRV-31 Jackal, GEV-12 Cobra, T-32 Wolf Claw JBT, MBT-42 Wolf Mk 2, GBT-49 Grizzly, GBT-54 Grizzly, Bauhaus Great Infurior. Do sekce "Bauhaus - letouny" přidány obrázky k jednotkám Helitek Autogyro, Helitek Dragonfly, Albatross a Condor.

22.1.07 -  K jednotlivým kmenům Temného Edenu přidány stručné informace o struktuře, politice, ozbrojených silách a pod.

21.1.07 -  Sekce "Timeline" doplněna o texty blíže popisující některé významné události světa Mutant Chronicles.

17.1.07 -  Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Prospector.

31.12.06 -  Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány jednotky Corpse 'n Debris Officer, Sword 'n Pistol Officer, Recon Force, Transport Force, Strike Force, Fighter Force, Alpha Wing, Beta Wing a Gamma Wing.

29.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Dread of Mind, Greccohorror a Omnivore.

26.12.06 -  Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Carnivorous Swarm, Demonic Fiend a Hellspawn. Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Reborn.

25.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Order of the Stallion, Order of the Crimson Skull, Order of the Ice Bear, Order of the Silver Skull, Order of the Fiery Sword, Order of the Arctic Fox a Order of Fear.

24.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Order of the Monkey, Order of the Bison, Order of the Boar a Order of the Unicorn.

22.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Order of the Spider, Order of the Gryphon, Order of the Lion, Order of the Devilcat, Order of the Mask a Order of the Golden Helm.

21.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Order of the Bear, Order of the Wolf, Order of the Dragon a Order of the Condor.

20.12.06 -  Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Chosen Few a Liege Lord. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky Hussar Engineer. Přidány obrázky k jednotkám Yorama Sohei a K-9 Unit. 

15.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Dog Soldier, Ronin Dragon Hunter, Kikigomae Sohei, Kikigomae Rokudan, Kikigomae Enlightened Master, Soshomara Enlightened Master, Daemon a Dark Angel.

13.12.06 -  Přidány obrázky k jednotkám Pioneer a Freedom Brigadeer.

29.11.06 -  Jednotky Warrior Doomtrooper a Marksman Doomtrooper nahrazeny jednotkami Capitol Doomtrooper, Bauhaus Doomtrooper, Mishima Doomtrooper, Imperial Doomtrooper a Cybertronic Doomtrooper.

17.9.06 -    Přidány obrázky k jednotkám Slave.

13.9.06 -    Přidány obrázky k jednotkám Storm Trencher a Highlander.

12.9.06 -    Přidán obrázek k jednotce Reaver, který jsem našel na internetu. Jedná se o obrázek od nějakého fanouška, dosti povedený ;)

31.8.06 -    Přidány obrázky k jednotkám Hunting Tiger, Dragon Boxer, Yorama's Swordmaster Hatamoto, Bodyguard, Hellfire Cart, Elite Trooper, Paladin a Air Cavalry.

30.8.06 -    Přidány obrázky k jednotkám Resonator, Ecliptic Star, Black Void Redemptionist, Shadow Walker a Yorama's Swordmaster Samurai.

29.8.06 -    Do sekce "Neutrál - pěchota" přidány jednotky Bounty Hunter. Přidány obrázky k jednotkám Awesome Thropy.

25.8.06 -    Přidány obrázky k jednotkám Temple Sentinel. Do sekce "Algeroth - pěchota" přidány jednotky Ezoghoul, Praetorian Behemoth, Biogiant, Mercurian Maculator, Phische a Zhurgon. Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Contagion Colossus. Do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Iconoclast.

19.8.06 -    Přidány obrázky k jednotkám Centurion Preceptor, Nepharite Warlord, Praetorian Enforcer a Regular.

14.8.06 -    Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Ambush Spider, Ambush Drone a Combat Bug. Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány jednotky Blood 'n Guts Lt. Colonel.

13.8.06 -    Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Dragon Guard a obrázek k Bushido Dragon Rider, do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Surveillance Bug a Surveillance Spider.

12.8.06 -    Upravena sekce "Timeline", přidán záznam Stahlerovy aféry.

10.8.06 -    Upravena sekce "Timeline".

9.8.06 -    Do sekce "Ilian - pěchota" přidány jednotky Golem of Void, do sekce "Semai - pěchota" přidány jednotky Golem of Discord a Invidian Reaver, do sekce "Muawijhe - pěchota" přidány jednotky Golem of Ice, do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Golem of Flame. Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány jednotky Venusian Banshee a Mercurian Banshee. Přidány nové historické informace do sekce "Timeline" (žlutě vyznačené).

8.8.06 -    Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Soshomara Sohei, Soshomara Rokudan, Soshomara Enlightened Master, Yorama Sohei, Yorama Rokudan, Yorama Enlightened Master, Kikigomae Sohei, Kikigomae Rokudan, Kikigomae Enlightened Master, Ronin Dragon Hunter, Nagano Walker, Tanjuro Walker, Tanjuro Master a Tanjuro Greyman. Do sekce "Algeroth - pěchota" přidány jednotky Cursed Legionnaire. Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány jednotky Voice of Demnogonis.

7.8.06 -    Do sekce "Kartel - pěchota" přidány jednotky Darkslayer Mercenary, do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Cancer, do sekce "Imperiál - pěchota" přidány jednotky Storm Trencher.

4.8.06 -    Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány jednotky XIV:E Abteilung Hussar, White Nova, Iron Eagle, Black Void Redemptionist, Ecliptic Star, Diving Death, Suicide Hussar Engineer, Ministry of Justice Legate. Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány jednotky Cybercurity Police. Do sekce "Mishima - pěchota" přidány jednotky Yorama's Swordmaster Samurai, Yorama's Swordmaster Hatamoto a Den Devil Warhead.

3.8.06 -    Do sekce "Demnogonis - pěchota" přidány všechny jednotky. Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány jednotky Desert Infantry.

1.8.06 -    Do sekce "Semai - pěchota" a "Muawijhe - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Sunset Striker.

31.7.06 -    Do sekce "Ilian - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Combat Drone, Surveillance Drone, Parasiter, Ambush Bug a Combat Spider.

27.7.06 -    Do sekce "Algeroth - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám MIC Agent, CBI Agent, PPS Agent, EIA Agent, Sea Lion, Special Marine, Moya's Guard, Field Agent, Special Agent, Cleansing Flame Cadet, Home Guard, Anarchist, Bombexpert, Local Thug, Renegade Apostate a Freelancer Hero.

26.7.06 -    Do sekce "Neutrál - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Wolfbane Honor Guard, Black Mantis, Black Mantis Assassiness, Skullbearer, Nathaniel's Flame Crusader, Shogun Guard, Red Sun Guard, Deathbringer a Assault Trencher.

25.7.06 -    Do sekce "Kartel - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Resonator, Sentinel, Paladin, Fury Elite Guard, Chem.IMN a Scorpion.

24.7.06 -    Do sekce "Bratrstvo - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Elite Marine, 13th Division Banshee, Desert Scorpion, Marine Raider, Crimson Devil, Combat Warhead a Recon Warhead.

23.7.06 -    Do sekce "Kybertronik - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Polaris Trident, Pincer, Admiral Colby's Guard, CSS Guardian, Tengu a Tattoed Man.

22.7.06 -    Do sekce "Wolfbane - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Old Guard a ISC Foxhound.

21.7.06 -    Do sekce "Imperiál - pěchota" přidány všechny jednotky. Přidány obrázky k jednotkám Airborne Ranger, Armed Interdiction Police, Alpha Force, Delta Wing a Shinobi.

14.7.06 -    Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány všechny zbývající jednotky. Do sekce "Mishima - pěchota" přidány všechny jednotky.

13.7.06 -    Do sekce "Kapitol - pěchota" přidány všechny zbývající jednotky. Do sekce "Bauhaus - pěchota" přidány všechny jednotky (kromě jednotek řádů).

12.7.06 -    Přidána návštěvní kniha, počítadlo návštěv a odkazy. Sekce "Kapitol - pěchota" předělána na verzi 2.0 - přidány jednotky Freedom Brigadeer, Light Infantry, Dough Boy, Marine, Heavy Infantry, Assault Marine, Free Marine, Wailing Banshee, Martian Banshee, Antagon, Wolverine, Barking Spyder.

11.7.06 - Úvodní stránka kompletně předělána. Tímto jsem odstartoval verzi 2.0

 

ZPĚT