Semai

14.11.21 - Gediman - Komentáře (0)
Popis sil Temného apoštola Semaie.
Semai se objevil jako třetí z pěti Temných apoštolů. Bylo to tehdy, kdy šílenství šířené jeho starším bratrem Muawijhem způsobovalo strach a beznaděj. Semai je Apoštol nenávisti a pán korupce.
Semai

Výhody
Semai je mistr přetvářky a manipulace, ze všech Apoštolů dokáže korumpovat nejlépe. Jeho posláním je šířit paranoiu a kacířství. Jeho služebníci jsou schopní špioni, sabotéři a kazatelé. Operují v utajení, jsou infiltrovaní do všech vrstev lidské společnosti.

Jeho tituly jsou: Lord of Spite, Nurturer of Revenge, Eternal Liar, Great Perverter, Betrayer, Speaker of Lies, Great Prevaricator
Semai

Citadely
Jeho citadel je málo a vždy jsou dobře utajeny. Některé jsou vybudované přímo uprostřed lidských velkoměst. Pouze ty větší citadely fungují jako sídlo Nefarita - v menších by jeho přítomnost rychle upoutala pozornost Bratrstva.

Ozbrojené síly Semaie nejsou příliš početné. Jsou roztroušené po celé Sluneční soustavě a vedou partyzánskou válku ze skrytých základen. Operují v malých jednotkách, které jsou dobře vycvičené a samostatné.


ZAJÍMAVOSTI
Semai se objevil už ve hře Mutant RYMD, předchůdci Mutant Chronicles. Jeho jméno tu bylo mírně odlišné - Semaj. Byl zde popsán jako pán vzpoury a zrady.


Úvod | Projekt Void © 2009-2023
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0206 vteřin