Bauhaus: vybavení

18.2.22 - Gediman - Komentáře (0)
Bauhauské vybavení.
Climate Control System
Venuše má drsné podnebí. Součástí brnění je proto CCS, který se nosí na zádech a s brněním je propojen pomocí trubic. Existují tři typy: Jungle (chladí a recykluje vodu), Winter (zahřívá) a Deathzone (kromě chlazení či zahřívání poskytuje též filtraci a recyklaci vzduchu).

Cresthelm
Vojáci Elektorských rodů a Velkorodů nosí zdobné, zcela uzavřené přilby, vymodelované do podoby hlavy daného rodového zvířete.

Bodysuit
Vojáci Bauhausu nosí pod brněním speciální neprůstřelnou kombinézu.

Hussar Mk IV
Standardní brnění ozbrojených sil. Ramenní chrániče obsahují schránku na lékárničku a schránku na munici. Přilba je zcela uzavřená, s hrotem na vrcholu.

Hussar Mk V
Brnění určené pro důstojníky, speciální jednotky a vojáky Strážných řádů chudších rodů. Přilba je zcela uzavřená, s hrotem na vrcholu. Strážné řády používají místo tyto přilby přilbu speciálních jednotek, vymodelovanou do podoby lebky.

Guardsman Mk III
Brnění určené pro speciální jednotky a vojáky Strážných řádů bohatších rodů. Brnění používají též Doomtroopeři. Přilba je zcela uzavřená, vymodelovaná do podoby lebky.

Wolfhead Power Armor
Těžké energo-brnění používané jednotkami Wolfhead Dragoons. Obsahuje pokročilou elektroniku dodávanou Kybertronikem.

XO-102 "Steel Strider"
Těžké energo-brnění používané jednotkami Armoured Hussars. Na každé paži má jednu těžkou zbraň, obvykle kulomet MG-70 a plamenomet JS66.

Electroshackles
Výbušný obojek používaný členy Order of Fear (Řádu strachu). Vězeň ho nosí obvykle kolem krku. Exploduje, jakmile dozorce stiskne tlačítko na svém ovladači, nebo když se vězeň od ovladače vzdálí na určitý počet metrů na více než 10 vteřin. Ovladač je nastaven na otisk prstu daného dozorce. Signál z ovladače může být vyslán na vzdálenost až jedné míle, signál z kontrolní věže gulagu může být vyslán až na 50 mil.


ZAJÍMAVOSTI
V základní knize 1. edice RPG je řečeno, že Venusian Rangers nosí brnění M-4 Heavy Personal Protection Suit. V bauhauském sourcebooku toto autoři změnili na Guardsman Mk III.

Wolfhead Power Armor je zmíněn ve 3. edici Warzone.

XO-102 "Steel Strider" je zmíněno ve 4. edici Warzone.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0031 vteřin