Kapitol: vybavení

18.2.22 - Gediman - Komentáře (0)
Kapitolské vybavení.
Jet Chute
Raketový batoh, který nahrazuje padák. Má brzdné trysky, které se samy aktivují v určité vzdálenosti nad zemí. Pád výsadkáře je zpomalen a trysky mu zajistí bezpečné přistání.

Rocket Pack
Jetpack, který dovoluje let rychlostí až 321 km/h. Má jednu pohyblivou trysku, která se ovládá spínači umístěnými v dlani uživatele. Má palivo na 15 minut.

Hardback
Lehké brnění z materiálu Impervium používané např. jednotkami Armed Interdiction Police.

HFMPS-93 Tortoise Mk 1
Standardní brnění ozbrojených sil. Obsahuje senzory, které monitorují zdravotní stav uživatele a data ukládají v dog tagu. Má tři vrstvy materiálu Impervium a dvě vrstvy materiálu Adrax. Levý ramenní chránič obsahuje schránku na lékárničku, pravý obsahuje schránku na munici.

HFMPS-94 Tortoise Mk 2
Brnění pro elitní jednotky. Obsahuje senzory, které monitorují zdravotní stav uživatele a data ukládají v dog tagu. Má tři vrstvy materiálu Impervium 2 a dvě vrstvy materiálu Adrax, které obsahují samozacelovací izolaci. Levý ramenní chránič obsahuje automatické lékařské systémy, pravý obsahuje schránku na munici. Brnění je odolné proti ohni. Důstojníci nosí přilby s průhledným hledím, které obsahuje HUD.

HFMPS-94 Tortoise Mk 2b
Tato verze brnění má zcela uzavřenou přilbu s integrovanou plynovou maskou, která poskytuje odolnost proti chemickým a biologickým útokům.

AJHMPS 12 Panther
Lehké brnění pro použití v džunglích Venuše. Obsahuje senzory, které monitorují zdravotní stav uživatele a data ukládají v dog tagu.

ADMPS 4 Survivor
Lehké brnění pro použití v pouštích Marsu. Obsahuje senzory, které monitorují zdravotní stav uživatele a data ukládají v dog tagu. Je samozacelovací. Má filtry a recyklátory vody (uživatel je schopen přežít 10 dní), které jsou umístěné na zádech a s přilbou jsou propojeny dvěma trubicemi. Přilba má integrovanou plynovou masku. Brnění je zcela izolováno proti chemickým a biologickým útokům. Jednotky Freedom Brigade používají jednodušší variantu brnění, která nemá filtry a recyklátory vody a není samozacelovací.

USMBS 73 Sea Devil
Potápěčské brnění. Má zcela uzavřenou přilbu s integrovaným dýchacím systémem a svítilnou na čele. Na zádech je nesena zásoba vzduchu na 30 minut, ale je možné připojit přídavné nádrže. V chráničích paží a v botách jsou vysunovací ploutve.

Fullback Armor
Těžké brnění používané jednotkami Assault Marines.

HFMPS-94 Tortoise Mk 3
Energo-brnění.

HFMPS-102 Diamondback Mk 1
Energo-brnění pro speciální jednotky.


ZAJÍMAVOSTI
Jet Chute se objevil v románu "Frenzy", kde ho používá Kapitol. V RPG je Jet Chute vybavení Imperiálu, ale je možné, že ho používají obě korporace.

V základní knize 1. edice RPG je řečeno, že brnění HFMPS-94 Tortoise Mk 2 má označení "HFPS-M94". HFPS je zkratkou pro Heavy Full Protection Suit. V kapitolském sourcebooku autoři toto označení mírně změnili.

Fullback Armor je zmíněn ve 3. edici Warzone.

HFMPS-94 Tortoise Mk 3 a HFMPS-102 Diamondback Mk 1 jsou zmíněny ve 4. edici Warzone. Tortoise Mk 3 tam používají jednotky Heavy Infantry, Diamondback Mk 1 používají jednotky Wolverines. V popisu je brnění Diamondback označeno jako HFMPS-102, ale v tabulce je uvedeno HFMPS-101.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.004 vteřin