Kartel: zbraně

27.12.21 - Gediman - Komentáře (0)
Zbraně Kartelu.
Punisher Shortsword
Jednoruční meč s jedním ostřím. Je extrémně pevný. Obvykle se používá v kombinaci s pistolí P60 Punisher, což se označuje jako "Punisher Combo". Vyrábí ho firma Cartel Arms.

Violator
Jednoruční elektro-meč. Tuto zbraň pro Kartel dodává Imperiál.

ASH-88
Jednoruční řetězový meč. Původně ho vyráběla firma Campbell Superior Holdings, ale nyní ho vyrábí firma Cartel Arms.

Piranha
Samonabíjecí pistole. Má zásobník na 11 nábojů.

Cartel Arms CA-50 Avalanche
Pistole ráže .50 ACP.

P60 Punisher
Automatická pistole. Má zásobník na 13 nábojů. Obvykle se používá v kombinaci s mečem Punisher Shortsword, což se označuje jako "Punisher Combo".

Cartel Arms PC-606 Hellstorm
Samopal ráže 10 mm. Používá protipancéřovou explozivní munici. Byl vyroben pro účely Doomtrooperů.

Lyon & Atkinson Mk. 43 Plasma Carbine
Karabina, která je neobvyklá tím, že vystřeluje dva druhy munice: standardní kulky v automatickém režimu a plazmové projektily v samonabíjecím režimu. Ty po dopadu na cíl explodují. Má zásobník na 36 nábojů (standardních nebo plazmových). Tuto zbraň pro Kartel dodává Imperiál. Byla vyvinuta na základě samopalu SMG Mk.IVP "Plasma Intruder" speciálně pro Doomtroopery.

Mephisto
Automatická odstřelovací puška. Má puškohled (s nočním viděním), laserový zaměřovač a zásobník na 13 nábojů.

Spidershredder
Rotační kulomet ráže 32 mm určený pro instalaci na vozidlo.

Cartel Arms CA-138 Deathlockdrum
Autokanon ráže .50 určený pro nošení jedním vojákem. Má digitální počítadlo munice, revolverový zásobník na 40 nábojů a integrovaný automatický granátomet na 19 granátů. Ty jsou uloženy v klasickém zásobníku. 3. edice Warzone stanovila, že autokanon je ráže 20 mm (což by více odpovídalo autokanonu).

Nimrod Autocannon Mk. I
Autokanon určený pro nošení jedním vojákem. Má dvě hlavně umístěné pod sebou, které střílí střídavě a tím zbrani poskytují vysokou kadenci. Má zásobník na 40 nábojů. Tuto zbraň pro Kartel dodává Imperiál.

Megaslugger
Puška, která vystřeluje protitankový projektil. Pojme jeden projektil a je jen na jedno použití.

Headbutt
Puška, která vystřeluje protitankový projektil. Pojme jeden projektil.

UEXP-31 "Hedgetrimmer"
Raketnice určená pro instalaci na vozidlo.

Gehenna Puker
Plamenomet. Vrhá plazmu, která je mnohem ničivější, než běžné palivo. Tryska má nastavitelnou šíři, takže lze regulovat rozptyl plamene. Design plamenometu na první pohled připomíná projektilovou zbraň - plazma je v zahnutém zásobníku, který pojme 7 dávek. Tuto zbraň pro Kartel dodává Imperiál.


ZAJÍMAVOSTI
Megaslugger a Headbutt se v éře původního Mutant Chronicles vyskytly pouze v 1. edici Warzone. Jsou tam zařazeny do všeobecného arzenálu, který mohou používat všechny lidské frakce. Ve stejném arzenálu jsou uvedeny i obvyklé zbraně Kartelu, takže se dá předpokládat, že i tyto zbraně patří jemu.

I když se řetězový meč poprvé objevil už v 1. edici Warzone, teprve 3. edice mu dala označení ASH-88. Název i celý popis zbraně je narážkou na Ashe, hlavního hrdinu filmové série Evil Dead. Motorová pila a upilovaná brokovnice jsou jeho obvyklé zbraně, Campbell je jméno herce, "armies of Darkness" je odkaz na díl Army of Darkness a "88" je možná odkaz na Ashovo auto Oldsmobile Delta 88 Royale.

Deathlockdrum se vyskytuje v arzenálech Kartelu, Imperiálu a Bauhausu. 1. edice RPG uvádí, že licenci na výrobu zbraně má více firem. 3. edice Warzone stanovila, že zbraň vyrábí firma Cartel Arms a předává ji i korporacím.

PC-606 Hellstorm se poprvé objevil ve 3. edici Warzone.

Spidershredder a UEXP-31 "Hedgetrimmer" se poprvé objevily ve 4. edici Warzone.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.004 vteřin