Muawijhe: zbraně

3.1.22 - Gediman - Komentáře (0)
Muawijheovy zbraně.
Cenarath
Bič vytvořený z lidských kostí a masa, posílený Temnou symetrií. Dokáže zranit nejen tělo, ale i mysl. Je to obvyklá zbraň Zenithian Soulslayers, kteří ji používají k bičování Vřeštících legionářů. Nijak je tím nezraní, ale zvýší jejich bojovou efektivitu.

Shrieketh
Speciální samonabíjecí puška. Je vyroben za pomocí biotechnologie a po jeho povrchu se táhnou trubice a kabely. Celý je také pokryt runami, které jsou symbolem Muawijhea. Zbraň vystřeluje hákové hroty, které jsou schopny prorazit jakkoliv silný pancíř. Pokud osoba zásah přežije, je během několika hodin transformována na Vřeštícího legionáře. Má zásobník na 12 nábojů.

Doomsday
Automatická brokovnice. Je to standardní zbraň Doomsday Proclaimers.

Tzoteth
Tzoteth svým vzhledem i efektem připomíná plamenomet. Místo ohně však vrhá proud šílenství v podobě černého plamene, který pohltí své oběti a napadne jejich mysl. Mozek oběti je zasažen čistým šílenstvím a spolu s krví se začne vařit ze vzniklého horka, zároveň se na kůži objeví puchýře. Po několika sekundách je oběť totálně pohlcena v černých plamenech a je upálena. Pokud je oběť psychicky silná, může efektu zbraně odolávat. Před útokem Tzotethu neochrání nehořlavý materiál. Má nádrž na 6 dávek.


ZAJÍMAVOSTI
Cenarath se poprvé objevil ve 3. edici RPG.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0035 vteřin