Semai: zbraně

3.1.22 - Gediman - Komentáře (0)
Semaiovy zbraně.
Vassht
Jednoruční zoubkovaný meč postavený na základě nekrotechnologie. Může být efektivně použit i jako vrhací zbraň. Vždy se vrátí zpět do ruky svého majitele. Aby meč dobře fungoval, musí být každý den nakrmen dávkou krve, kterou vysaje z dlaně svého majitele. Je to standardní zbraň Callistonian Intruders.

Vilihak
Jednoruční meč, jehož čepel se skládá ze segmentů. Ty se mohou rozpojit a fungovat jako pětimetrový bič. Pokud bič probodne cíl, zachytí ho a uživatel si ho pak může přitáhnout blíž. Je to obvyklá zbraň Callistonian Intruders.

Falsefire Axe
Sekyra, která oběť zahltí magickými plameny. Ty ji zcela zkorumpují a obrátí na stranu Semaie, promění ji v Kacířského legionáře.

Jakht
Vrhací disk se zahnutými ostrými zuby po obvodu. Když se vrhne, rotuje enormní rychlostí. Uvnitř disku je naváděcí zařízení, které zaměřuje cíle vydávající teplo a tím podstatně zvyšuje pravděpodobnost zásahu. Aby disk dobře fungoval, musí být každý den nakrmen dávkou krve, kterou vysaje z dlaně svého majitele. Je to standardní zbraň Callistonian Intruders.

Zracth
Odstřelovací puška. Má integrovaný tlumič hluku a záblesku. Je to standardní zbraň Callistonian Sundancers.


ZAJÍMAVOSTI
Falsefire Axe se poprvé objevila ve 3. edici Warzone.

Vilihak se poprvé objevil ve 3. edici RPG.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.003 vteřin