Algeroth: zbraně

3.1.22 - Gediman - Komentáře (0)
Algerothovy zbraně.
Skalak
Jednoruční meč. Je to standardní zbraň Centurionů.

Ashreketh
Zbraň pro boj zblízka, která existuje v různých verzích - meč, sekyra, dýka nebo bič. Je přezdívaná "Howling Blade". Je vyrobena pomocí nekrotechnologie. Základem je kost, posílená pomocí Temné symetrie a pokrytá runami. Ve zbrani je uvězněna duše, jejíž řev děsí protivníky.

Soulscythe
Obouruční kosa. Čepel je pokrytá runami a je velmi ostrá. Násada je teleskopická, může být složena na délku jílce meče nebo rozložena na délku kopí. Násada může být také odmontována a použita jako foukačka ke střelbě otrávených šipek či jako bojová hůl. Lze ji i rozložit na dvě části spojené řetězem. Čepel může být použita samostatně jako vrhací nůž. Kosa dokáže z oběti vysát duši a uvěznit ji uvnitř sebe. Je to standardní zbraň Reapers of Souls.

Hand Reaper
Jednoruční srp. Je to standardní zbraň Pretoriánských impů.

Reaper of Semai
Obouruční kosa. Je to obvyklá zbraň Pretoriánských stopařů.

Colossus Reaper of Semai
Velká obouruční kosa. Je to standardní zbraň Pretoriánských goliášů.

Brainbuster
Kladivo. Je to standardní zbraň Gomorrian Emasculators.

Azogar
Řetězová halapartna. Je to obvyklá zbraň Nefaritů, ale používají ji také Razidé.

Oversized Azogar
Obří řetězová halapartna. Je to standardní zbraň Pretoriánských behemotů.

Necro-bionic Claw
Velká rukavice z kostí a svalů, která se připojí na uživatelovu ruku. Má sílu rozdrtit oběť ve svém sevření.

Sectioner
Bajonet. Je vykován v Černých kovárnách.

Chain Bayonet
Řetězový bajonet. Je vyroben pomocí biotechnologie, je to v podstatě živý tvor, který se přisaje ke zbrani.

Viroche
Automatická pistole. Je to kapitolská pistole Bolter upravená pomocí Černé technologie. Vyznačuje se tím, že záblesky u hlavně mají červenou barvu. Má zásobník na 18 nábojů. Je to standardní zbraň Centurionů.

Kratach
Útočná puška. Může střílet různé druhy munice. Má zásobník na 40 nábojů. Základní zbraň Temné legie, je to standardní zbraň Nemrtvých legionářů.

Belzarach
Útočná puška. Je to kapitolská puška M50 upravená pomocí Černé technologie. Může střílet různé druhy munice. Má integrovaný bajonet Sectioner a zásobník na 30 nábojů. Je to standardní zbraň Nekromutantů.

Darelech
Samonabíjecí odstřelovací puška. Hlaveň je teleskopická, může se zasunout do kompaktní podoby. Má puškohled (s nočním a infračerveným viděním).

Desovach
Automatická brokovnice. Vystřeluje roje úlomků nekro-kovu a kostí. Je to obvyklá zbraň Immaculate Furies.

Rhagriin Shredder
Velkorážní brokovnice. Je to obvyklá zbraň Brass Apocalypts.

Punishment of Algeroth
Obrovská brokovnice, kterou používají Bio-giants. Zcela nahrazuje jejich paži, od předloktí.

Nazgaroth
Těžký kulomet, přezdívaný "The Fist of Algeroth". Je to kapitolský kulomet M606 upravený pomocí Černé technologie. Vystřeluje speciální projektily, které jsou efektivní i proti obrněným cílům, rychlostí 180 ran za minutu. Každý náboj má na sobě vyrytu Temnou runu. Zbraň je pokryta ostrými čepelemi, které fungují jako bajonet. Munice je dodávána pomocí libovolně dlouhého nábojového pásu. Je to standardní zbraň Razidů.

Scythe of Semai
Těžký kulomet. Má integrovaný bajonet a může být vybaven též plamenometem Hindenburger Incinerator s nádrží na 10 dávek nebo opakovacím granátometem Carcass na 9 granátů. Munice je dodávána pomocí libovolně dlouhého nábojového pásu. Je to standardní zbraň Pretoriánských stopařů.

Ashnagoroth
Těžký kulomet, přezdívaný "Screamer". Je to lidský kulomet (obvykle imperiální Charger) upravený pomocí Černé technologie. Má integrovanou dvojnožku a muniční buben, který při střelbě rotuje.

Valcheck
Těžký kulomet. Má diskový zásobník, který při střelbě rotuje. Je to standardní zbraň Carnal Harvesters.

Plaguedealer
Těžký kulomet.

Agetz
Rotační kulomet. Je to standardní zbraň Gomorrian Emasculators, mají ho implantovaný v obou ramenech.

Gorgaroth
Rotační kulomet určený pro instalaci na vozidlo, ale některé obrovské bytosti ho dokáží používat jako ruční zbraň. Je to zvětšená verze kulometu Nazgaroth.

Blutarch
Ruční kanon. Je to standardní zbraň Ezoghouls.

Modified Blutarch
Modifikovaný ruční kanon. Je to standardní zbraň Brass Apocalypts.

Decimator
Ruční kanon. Je to standardní zbraň Pretoriánských behemotů.

Attachia
Ruční kanon. Má revolverový zásobník. Je to standardní zbraň Mercurian Maculators.

Obliterator
Ruční kanon, který používají Bio-giants. Zcela nahrazuje jejich paži, od předloktí. Vystřeluje organické výbušné projektily.

Hellblaster
Opakovací kanon určený pro instalaci na vozidlo, ale některé obrovské bytosti ho dokáží používat jako ruční zbraň. Ústí hlavně je vymodelováno do podoby démonické hlavy. Obvykle má zásobník na 10 nábojů, ale kapacita závisí na velikosti vozidla.

Tormentor
Plamenomet. Ústí hlavně je vymodelováno do podoby démonické hlavy. Má nádrž na 10 dávek, kterou uživatel nosí na zádech.

Plaguebringer
Speciální vrhač, který vypouští hnijící zbytky lidských těl. Zasažené oběti jsou ihned nakaženy různými chorobami, jejich morálka je zlomena a zcela zešílí. Zaútočí na své spolubojovníky nebo se začnou sami zraňovat. Uživatel je se zbraní propojen pomocí trubic. Má nádrž na 40 dávek, kterou uživatel nosí na zádech.

Meatgrinder
Vrhač žíraviny s motorovou pilou. Je to standardní zbraň Infernal Corroders.

Meta Cannon
Samonabíjecí energetický kanon. Vystřeluje pulzy Temné energie. Pod zbraní je skleněná koule, ve které plave malý homunkulus. Pomáhá ovládat zbraň a soustřeďovat Temnou energii. Zbraň má integrovaný bioskop (zaměřovač) a neomezenou zásobu energie, ovšem jakmile je skleněná koule zničena, přestane fungovat.

Soulshearer
Samonabíjecí energetický kanon. Vystřeluje paprsky, které oběti vytrhnou duši z těla. Duše poletuje kolem ve formě ektoplazmy a děsí ostatní. Před útokem Soulsheareru neochrání žádné brnění. Má energii na 10 výstřelů.

Black Bullets, Black Grenade
Standardní munice projektilových zbraní Temné legie. Obsahuje nekro-technický materiál, který zůstane v ráně a způsobuje pomalou korupci oběti. Aby se tomuto předešlo, zranění musí být do 10 minut dezinfikováno. Munice existuje i ve formě granátů.

Maggots, Maggot Grenade
Munice obsahující zmutované červy původem z venušských džunglí. Požírají tkáň a rychle se množí dělením, dokud celou oběť nesežerou zaživa. To má neblahý efekt na morálku všech jejích spolubojovníků. Aby se zabránilo množení červů, je nutné je z rány okamžitě odstranit. Tato munice je poměrně vzácná. Používají ji většinou služebníci Alakhaie. Munice existuje i ve formě granátů.

Slime, Slime Grenade
Munice obsahující sliz, který se při kontaktu se vzduchem zvětšuje. Pokud oběť zasáhne do hlavy, zalepí ji nos a ústa a tím ji udusí. Nepoškozené tělo pak může být Temnou legií dále zpracováno. Před efektem udušení ochrání např. plynová maska. Munice existuje i ve formě granátů.


ZAJÍMAVOSTI
Desovach, Rhagriin Shredder, Gorgaroth a Obliterator se poprvé objevil ve 3. edici Warzone.

Valcheck má diskový zásobník, který používaly reálné kulomety, např. Lewis a Vickers K.

Darelech se poprvé objevila ve 3. edici RPG.

Hand Reaper, Reaper of Semai, Colossus Reaper of Semai a Plaguedealer se poprvé objevily ve 4. edici Warzone.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0099 vteřin