Algeroth

14.11.21 - Gediman - Komentáře (0)
Popis sil Temného apoštola Algerotha.
Algeroth se objevil jako čtvrtý z pěti Temných apoštolů. Bylo to tehdy, kdy zlost a nenávist šířená jeho starším bratrem Semaiem přerostla ve války. Algeroth je Apoštol války a pán Temné technologie.
Algeroth

Výhody
Algerothova schopnost ovládat technologii je ze všech Apoštolů nejsilnější. Hromadně vyrábí zbraně, stroje a umělé bytosti. To on dal silám Temnoty fyzickou podobu - vytvořil Temnou legii, armádu složenou z nemrtvých, mutantů a biomechanických monster. Jeho ozbrojené síly jsou tedy největší a jako jediné jsou schopné vést obrovská tažení. Služebníci ostatních Apoštolů tvoří spíše jen podporu.

Jeho tituly jsou: Apostle of War, Demon Lord of the Dark Technology, Mage of the Twisted Biotechnology, Lord of Destruction, Master of the Dark Technology
Algeroth

Citadely
Jeho citadely jsou obrovské pevnosti, které fungují jako základny pro Temnou legii. Obsahují též továrny na zbraně, munici, bojové stroje a umělé bytosti.

Tajné kohorty
Kacíři věrní Algerothovi utvářejí Tajné kohorty. Sídlem každé takové je Chrám destrukce (Temple of Destruction), v jehož čele stojí Nejvyšší nekromág (Supreme Necromagus). Během rituálů a na bitevním poli nosí kacíři hábity a bojová brnění, která prozrazují jejich příslušnost. Mají též kovové masky v podobě tváře Algerotha, aby zakryli svoji totožnost. Čím vyšší má kacíř hodnost, tím detailnější nosí masku.


ZAJÍMAVOSTI
Algeroth se objevil už ve hře Mutant RYMD, předchůdci Mutant Chronicles. Jeho jméno tu bylo odlišné - Alegroth. Byl zde popsán jako pán technologie.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.0035 vteřin