Muawijhe: služebníci

29.11.21 - Gediman - Komentáře (0)
Muawijheovi služebníci.
Screaming Legionnaires
Lidé, které posedlo Muawijheovo šílenství. Nedokáží kontrolovat své pohyby. Kromě zbraní nesou též hudební nástroje. Hraním na ně mohou vyvolat magický vír šílenství, který na bitevním poli způsobí chaos.

Howling Legionnaires
Elitní Vřeštící legionáři. Nenesou žádné zbraně, pouze hudební nástroje. Dokáží skrze ně vyvolat mnohem silnější šílenství a chaos, který deformuje samotnou realitu.

Mind Renders
Zhmotněné noční můry. Vypadají jako kostry obalené spáleným masem, jsou menší než člověk. V boji používají své pařáty. Jsou to druzí nejpočetnější služebníci Muawijhea, hned po Vřeštících legionářích.

Scramblers
Energetické bytosti, které dokáží posednout elektroniku (např. počítač nebo televizor). Nejprve skrze ni ovlivňují mysl lidí, šíří chaos a šílenství. Po nějaké době ji přemění na napůl biologické bytosti, které zuřivě zaútočí. Záhy poté ale sami zmizí.

Zenithian Soulslayers
Monstrózní bytosti z jiné dimenze. Mají dlouhé pařáty, ocas a ze zad jim vyrůstá pár kostěných čepelí.

Zenithian Marrowers
O těchto bytostech není nic známo, měly se vyskytnout v karetní hře Dark Eden (v expanzi Genesis, která nakonec nevyšla). Z názvu a ilustrace je však zřejmé, že jsou to bytosti příbuzné Soulslayerům. Jsou vyzbrojeni střelnými zbraněmi.

Zenithian Slaughtermasters
Větší a mocnější verze Soulslayerů. Fungují jako jejich velitelé.

Doomsday Proclaimers
Bytosti, které se chovají zcela nelogicky a nepředvídatelně. Pronášejí kázání v nesmyslné kombinaci jazyků a šíří tak šílenství. Levitují nízko nad zemí. Jsou vyzbrojené párem automatických brokovnic.

Angels of Mercy
Bytosti, které ve svém okolí vyvolávají noční můry. Ze zad jim vyrůstá pár kostěných čepelí. Ovládají zvláštní hypnotická gesta, která oběti zcela paralyzují.

Nepharites
Nejvyšší vůdci. Muawijheovi Nefarité odrážejí jeho vzhled. Dokáží volně cestovat mezi realitou a sny. Ze svých úst mohou vystrčit dlouhý jazyk, který se podobá černému chapadlu. Když se jím dotknou oběti, propojí její mysl s Muawijhem. Oběť zešílí a stane se novým Vřeštícím legionářem.


ZAJÍMAVOSTI
Angels of Mercy se v éře původního Mutant Chronicles vyskytli pouze v přídavku pro 1. edici Warzone, The Brotherhood Cathedral. Dále se vyskytli ve 3. edici Warzone.

Howling Legionnaires, Mind Renders a Scramblers se poprvé objevili ve 3. edici RPG.


Úvod | Projekt Void © 2009-2024
Původní texty a zdrojový kód nesmí být bez souhlasu šířeny. Stránky založeny na redakčním systému FoxAxe
Web tip: Anime, filmy, hry; Postavy, osobnosti

Načtení stránky trvalo 0.004 vteřin